Úvod > Základní škola > Týdenní plány > 2. ročník

Plán práce na 41. týden (10.6. – 14.6.2024)

Informace pro rodiče:

Pokud bude pěkně, budeme se učit venku. Prosím, aby děti měly deku, repelent, pokrývku hlavy.

13.6. Výukový program Kvaky kvak, jde sem čáp. Děti si přinesou skleničku od přesnídávky zbavenou etiket. Vybíráme 80 Kč v hotovosti.

19.6. Školní výlet Ostrava – Dolní Vítkovice (Malý svět techniky). Odjezd v 7:30 hod. autobusem od školy, návrat kolem 16 hod. opět ke škole. Vybíráme zatím na vstupné 120Kč. Doprava se bude platit zpětně. Vyplnit souhlas – přiložený list.

Prosím o fotokopii průkazu pojištěnce (případně si ofotím sama ve škole)

ČJ

Učebnice str. 106 – 112, PS II, str. 47 - 49

SLOVNÍ DRUHY, věta souvětí, souhrnné opakování

Donést vlastní knihu – DOMA DENNĚ ČÍST MINIMÁLNĚ 1 STRÁNKU. Písanka II, str. 35-40

M

Procvičování násobilky 1 – 5. Sčítání a odčítání do 100. Geometrické útvary a tělesa. PS str. 65 – 69, 83 – 85.

Prv

Závěrečné opakování učiva

Domácí úkoly a procvičování:

Čtení své knihy.

Žáci mohou procvičovat na www.skolakov.cz, www.onlinecviceni.cz, www.skolasnadhledem.cz, www.wordwall.cz/český jazyk 2. třída