Úvod > Základní škola > Dotace a projekty

Dotace a projekty

Dotace SZIF 2014

Poskytovatel dotace SZIF ve výši 247 294,- Kč.

Poskytovatel dotace Státní zemědělský intervenční fond Program rozvoje venkova ČR – Vybudování dětského hřiště

eu penize skolam

Dotace

Základní škola Střeň, okres Olomouc, příspěvková organizace získala dotaci EU peníze školám.

z projektu financovaného z OP VK, Prioritní osy 1 – Počáteční vzdělávání, oblasti podpory 1.4 – Zlepšení podmínek vzdělávání na základních školách.

Registrační číslo: CZ.1.07/1.4.00/21.1530

Rozhodnutí o poskytnutí dotace číslo: 2938/21/7.1.4/2011

Název projektu:  Barevný svět
datum zahájení:  1.2.2011
datum ukončení: 31.7.2013

Celkové způsobilé výdaje projektu: 419 213 Kč

zvolené šablony:

• I/2  Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti.
  • II/2  Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoj výuky cizích jazyků
  • III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT
  • V/2  Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd

DVPP

• I/3   Vzdělávání pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky směřujících k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti žáků základních škol
  • II/3 Metodický kurz pro učitele cizích jazyků
  • III/3 Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií

V projektu byly vytvořeny tyto digitální učební materiály:

1. sada          Anglický jazyk          3. - 4. ročník                Mgr. Martina Podolová

2. sada          Přírodní vědy           3. - 4. ročník                 Mgr. Martina Podolová

Na požádání poskytneme tyto digitální učební materiály pedagogickým pracovníkům ze ZŠ v ČR. Kontaktní osoba je Mgr. Martina Podolová. E-mail: podolovamartina@seznam.cz. Do mailu uveďte svoje jméno, příjmení a školu, na které pracujete (název, telefon, email).

šablona II

Doučování žáků.png